Terapie pre vás

Tradičná čínska medicína

Terapia ihlou

Stimuláciu bodov na jednotlivých dráhach. Ich aktiváciou dochádza k prenosu energie, jej rozprúdeniu, prenosu požadovanej informácie.

Fytoterapia

Podávanie bylín a bylinných produktov vo forme odvarov alebo bylinných guličiek. Človek dostáva bylinnú zmes, ktorá je šitá presne na mieru.

Bankovanie

Bankovanie je veľmi harmonizačná metóda, ktorú používame najmä na chrbtovej časti tela a dostáva tak organizmus do súladu.

Moxovanie

Zahrievanie presne určených miest - bodov na dráhach - liečivou palinou. Táto rastlinka pri horení uvoľňuje prospešné látky. Jej účinky sú vynikajúce.

Harmonizácia zvukom

Harmonizácia zvukom spôsobuje, že človek postupne púšťa napätie a stres a prichádzajúce životné udalosti a výzvy nespôsobujú kŕčovité stiahnutie a bloky, ale stanú sa z nich zvládnuteľne udalosti. Jednoducho nás to zharmonizuje a to, čo nás kedysi rozčúlilo, nám nespôsobuje také napätie. 

silné Liečivé kombinácie

Vibrujúca ihla

Liečivá a harmonizujúca kombinácia terapie ihlou a zvukoterapie.

Voňavá ihla

Liečivá a harmonizujúca kombinácia terapie ihlou a fytoterapie.

Načerpajte silu

Ľudské telo má úžasnú schopnosť regenerácie, využívam poznatky našich predkov a dávnych civilizácií v oblasti hľadania a dosahovania harmónie na fyzickej a psychickej úrovni. 

Oddýchnite si

Každý človek potrebuje nájsť svoju vlastnú cestu, svojho vlastného terapeuta, svoju vlastnú, najvhodnejšiu terapiu tak, aby sa pri nej cítil dobre, nemal pocit nátlaku a cítil, že je mu v tom dobre, oddýchol si. Ponúkam vám terapie, ktoré najviac oslovili mňa a pomohli mi na mojej ceste ku zdraviu, oddychu a načerpaniu síl.