Harmonizácia zvukom

Život každého z nás sa zrýchľuje. Umožňujú nám to výdobytky doby. Ako všetko, aj toto zrýchlenie ma svoje plusy a mínusy. Dokážeme sa spojiť s takmer s kýmkoľvek, kedykoľvek, ale zároveň sme zastihnuteľní skoro vždy a všade a to aj pracovnými požiadavkami, kde sa očakáva, že budú splnene “ihneď”. Stali sme sa závislými na mobilných zariadeniach, internete a iných lákadlách marketingu. Tak sa dostávame do stresu. Tlačia nás požiadavky na okamžite splnenie úloh, tlačíme na seba my, čo všetko musíme splniť a stihnúť a relax je často hra v mobile alebo brázdenie internetu či pozeranie seriálov. Naše telo, srdce a mozog, potrebujú vypnúť. Potrebujú takzvané čisté prostredie bez vzruchov. Potrebujú čas, kedy budeme len so sebou.

Tibetské misy, gongy koshí, kigonki a ďalšie nástroje, sa používajú pravé za týmto účelom. Krajiny východnej časti sveta používali tieto nástroje oddávna. Používajú sa aj ako podporný prostriedok v ich nemocniciach. Hudba a zvuk môže mat veľmi upokojujúci účinok, ale nesprávnym používaním aj naopak. Je vedecky dokázane, že misky a gongy vytvárajú vibrácie, ktoré pôsobia nielen na naše psychické, ale aj fyzické zdravie. Tieto nástroje vytvárajú vlnenie, ktoré prechádza telom človeka nachádzajúceho sa v ich blízkosti.

Keďže sme tvorení 70% vody, tak nami tieto vlny prechádzajú a rozvlnia nás. Teda rozvlnia vodu v nás. Toto vlnenie má na telo človeka významný vplyv, pretože dochádza k uvoľneniu spazmov, napätia a k hlbokej vedomej aj podvedomej relaxácii. Uvoľnia sa zhluky, stres a napätie a človek sa vracia späť k sebe.

Cesta dovnútra

Harmonizácia zvukom spôsobuje, že človek postupne púšťa napätie a stres a prichádzajúce životné udalosti a výzvy nespôsobujú kŕčovité stiahnutie a bloky, ale stanú sa z nich zvládnuteľne udalosti. Jednoducho nás to zharmonizuje a to, čo nás kedysi rozčúlilo, nám nespôsobuje také napätie. Sme zrazu „nad vecou”.

Rovnováha a harmonizácia
Uvoľnenie napätia a spazmov
Uzemnenie
Ukľudnenie

Započúvajte sa

Táto terapia je podľa môjho názoru neoceniteľná. Aj mne samej pomohla ustáť ťažšie životné obdobia, upokojiť sa a viac si užívať život.

Jedna terapia trvá zvyčajne 40-45 minút a počas nej vás pomocou zvukov a vibrácii budem ladiť na vás samých, na vašu podstatu. Zrelaxujete, oddýchnete si a venujete čas sebe. Vstúpte do sveta nekonečna. Aj odkazy do vesmíru sa posielajú zvukmi :-). Skúste vyslať aj vy odkaz svojmu telu a mysli.

Silná kombinácia terapií

Vibrujúca
ihla

Kombinácia terapie ihlou so zvukoterapiou.

Mám záujem o harmonizáciu zvukom