Vibrujúca ihla

Táto terapia patrí k jedinečným svojho druhu. Je to spojenie sily Tradičnej čínskej medicíny (TČM) a blahodárneho účinku vibrácií a zvuku gongov a mištičiek.

Klient po riadnom zdiagnostikovaní v súlade s princípmi TČM leží, má nastimulované vybrané body a ja postupne rozozvučím a rozvibrujem nástroje okolo neho. Gongy a mištičky vytvárajú úžasné zvukové a vibrujúce vlny, ktoré okrem toho, že človeka uvoľnia, zrelaxujú a upokojujú, tak aj pôsobia na stimulované body a dráhy a znásobujú účinok stimulácie. Tri veľké gongy človeka celého „okúpu“ vo svojich vlnách, zvuk dotvárajú menšie gongy. Mištičkami (niekto ich volá tibetské) pracujem nad človekom a ich rozozvučaním posielam impulz do stimulovaných bodov a aj celého tela.
Je známe, že človek sa musí chcieť uzdraviť, ale často máme úplne nevedomé bloky, ktoré spôsobujú, že nás problém nechce ustúpiť. Táto kombinácia tuto ideálna, pretože harmonizačná zvukoterapia si nájde cestu aj do nevedomých vzorcov a umožní nám ich vidieť a pracovať s nimi.

Terapia trvá zvyčajne 40 minút.

Mám záujem o terapiu vibrujúca ihla